Slaptas parduotuvių maniakės svajonių pasaulis

Slaptas parduotuvių maniakės svajonių pasaulis

Sophie Kinsella
admin
Birželis 1, 2016
515 peržiūrų
109 atsisiuntimai
Rebeka Blumvud – žurnalistė, mokanti kitus, kaip reikia elgtis su pinigais. Deja, ją pačią kamuoja pirkimo aistra ir jos pasekmės – nuolatinis pinigų stygius ir amžinai persekiojančios skolos. Rebeka desperatiškai stengiasi didžiąją savo gyvenimo problemą išspręsti mėginimais taupyti, paskui – paskui susirasti pelningesnį darbą, bet visos pastangos eina perniek ir dar labiau komplikuoja padėtį... Sofi Kinselos romano pagrindinės veikėjos Rebekos lūpomis perteiktas pasakojimas trykšte trykšta gyvybingu temperamentu ir skatina žvelgti į pasaulį sklidinos humoro nepataisomos optimistės akimis. Be galo nuotaikingas šiuolaikinės emancipuotos merginos pasakojimas, komiškos situacijos, žaisminga moteriškos psichologijos įtaiga.

Komentarai

viktorija maz nuotrauka
viktorija maz
Liepa 14, 2017
Skaiciau sia knyga kelis vakarus is eiles ir, kai liko vos 20 psl, atsidaryti jos nebeimanoma. Rodo, kad failas sugadintas :(
admin nuotrauka
admin
Liepa 18, 2017
Sveiki, PDF failas atsidaro be jokių problemų. Knygą galimą atsisiųsti ir paspaudus ant knygos nuorodos dešinį pelės klavišą ir pasirinkus "išsaugoti kaip" (arba save as)... dažniau tai veikia patikimiau jeigu interneto ryšys trūkinėja. ... gero skaitymo.

Palikite savo komentarą

6 + 0 =
Šis klausimas skirtas apsaugai nuo brukalų siunčiamų iš automatinių robotų.
Išspręskite šią lengvą užduotį ir įveskite rezultatą. Pvz.: 1+3, įveskite 4.